Першого квітня кам’янчан розважали спеціальною фотовиставкою на котру запрошували міми
Розвеселити до першого квітня кам’янчан вирішив фотохудожник Станіслав Стояновський персональною виставкою «Усміхнімось разом. Гуморина в кадрі», на яку заманювали студенти коледжу культури і мистецтв в образі мімів.Першого квітня кам’янчан розважали спеціальною фотовиставкою на котру запрошували міми
Розвеселити до першого квітня кам’янчан вирішив фотохудожник Станіслав Стояновський персональною виставкою «Усміхнімось разом. Гуморина в кадрі», на яку заманювали студенти коледжу культури і мистецтв в образі мімів.
Треба справедливо зауважити, що не в кожній картині відображений гумор. У роботах – більше позитиву, ніж смішних сюжетів. Натомість представлені різні теми – як міський, так і сільський побут, портретна зйомка, епізоди на військову тематику.
Першого квітня кам’янчан розважали спеціальною фотовиставкою на котру запрошували міми
До цієї виставки, як зізнається автор, він готувався довго. Навіть 2013 року влаштував показову міні-виставку у міському будинку культури. Цього разу у виставковій залі Станіслав Стояновський презентував близько сотні світлин, які влучно доповнив цікавими й кумедними цитатами. Наприклад, фото із Сонячної долини, на якому зображена підвода та дорожні вказівники (Чернівці – 21 км, Москва – 1406 км), описав такими рядками:

«Ти Росію сильно любиш?
Безперечно, це не гріх. Але хто ж тебе тримає, не пускає до своїх?».

«Цей рік – не з веселих. Але так я хотів трошки підтримати всіх, хто зараз переживає за країну», – відзначив фотохудожник. Ще одна акція, яку в травні ініціює автор, – туристична.

Разом із групою велосипедистів Станіслав Стояновський планує проїхати 500 км від Кам’янця до Карпат, зупинитися в трьох церквах, де замовити молебень за упокій хлопців, які загинули на Сході, і за здравіє тих, хто досі бореться із ворогом.

Текст і фото Лілії ПЕТРУК.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього