Першістю з гирьового спорту в Оперативному Командуванні “Північ” стартувала спартакіада з семи видів змаганьСьогодні, 13 лютого, у Хмельницькому, змаганнями з гирьового спорту стартувала спартакіада Оперативного командування “Північ”. Майже 80 військовослужбовців за контрактом і офіцерів з 12 військових частин об’єднання, які дислокуються на Львівщині, Волині, Закарпатті, Хмельниччині, Рівненщині і Чернігівщині, виявляли кращих у гирьовому спорті в індивідуальному і командному заліку. Змагання проводились на спортивній базі 19 ракетної бригади Оперативного командування “Північ”.
Сьогодні, 13 лютого, у Хмельницькому, змаганнями з гирьового спорту стартувала спартакіада Оперативного командування “Північ”. Майже 80 військовослужбовців за контрактом і офіцерів з 12 військових частин об’єднання, які дислокуються на Львівщині, Волині, Закарпатті, Хмельниччині, Рівненщині і Чернігівщині, виявляли кращих у гирьовому спорті в індивідуальному і командному заліку. Змагання проводились на спортивній базі 19 ракетної бригади Оперативного командування “Північ”.

Начальник групи фізичної підготовки і спорту управління бойової підготовки ОК “Північ” підполковник Леонід Садовський підкреслив, що спартакіада проводитиметься у семи видах змагань: гирьовий спорт, міні-футбол, багатоборство ВСК, офіцерське триборство, військово-прикладне плавання, рукопашний бій і стрільба зі штатної зброї.

Відповідно до положення про проведення спартакіади об’єднання, у залік йтимуть результати командної і індивідуальної першості. Кращі військовослужбовці і команди військових частин, які продемонструють високі результати за підсумками в окремих видах будуть нагороджені грамотами.

– Вже у травні ми плануємо завершити змагання першістю з військово-прикладного плавання, яке пройде у Володимирі-Волинському, і підіб’ємо підсумки з визначенням переможців і призерів, – констатував підполковник Леонід Садовський і додав, що команда-переможець спартакіади отримає перехідний кубок командувача ОК “Північ”.

Крім того, за підсумками кожної із семи окремих першостей будуть сформовані збірні команди з кращих військовослужбовців-спортсменів, які братимуть участь у спартакіаді Збройних Сил України та різних армійських чемпіонатах і першостях.

За підсумками першого етапу спартакіади – гирьового спорту, загальну перемогу у командному заліку здобули військовослужбовці 24 окремої механізованої бригади. Друге місце вибороли гирьовики 15 реактивного полку. “Бронзові” нагороди першості у команди 8-го окремого полку спеціального призначення.

В індивідуальному заліку, відповідно до підсумкового протоколу, у ваговій категорії до 60 кілограмів перше місце здобув капітан Роман Войцеховський (24 ОМБр). В категорії до 65 кг чемпіоном став лейтенант Тарас Каргальськов (8 ОП СпПр). До 70 кг – солдат Микола Яблінський (24 ОМБр). До 75 кг – капітан Степан Воробець (24 ОМБр). До 80 кг – капітан Ігор Романів (15 реактивний полк). До 90 кг – старший солдат Володимир Миколюк (8 ОП СпПр). В найважчій категорії – понад 90 кілограмів звання чемпіона першості в індивідуальному заліку здобув старший сержант Іван Богомол (8 ОП СпПр).

Наступні два етапи спартакіади – першість Оперативного командування “Північ” з багатоборства ВСК і стрільба із табельної зброї пройде в Рівному з 18 по 20 березня 2014 року.

За матеріалами: http://www.mil.gov.ua/

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього