Персональні стипендії голови облдержадміністрації отримають обдаровані діти та творча молодь Хмельниччини
10 персональних стипендій обдарованим дітям і творчій молоді засновано розпорядженням голови облдержадміністрації у 2005 році. Сьогодні під час засідання комісії із присудження стипендій з-поміж 17 претендентів обрали найдостойніших. Це юні подоляни, які досягли високого виконавського рівня та проводять активну творчу діяльність суспільного значення. Їхні перемоги є вагомим внеском у культурно-мистецькі надбання області, сприяють культурно – естетичному вихованню підростаючого покоління та населення загалом.Персональні стипендії голови облдержадміністрації отримають обдаровані діти та творча молодь Хмельниччини
10 персональних стипендій обдарованим дітям і творчій молоді засновано розпорядженням голови облдержадміністрації у 2005 році. Сьогодні під час засідання комісії із присудження стипендій з-поміж 17 претендентів обрали найдостойніших. Це юні подоляни, які досягли високого виконавського рівня та проводять активну творчу діяльність суспільного значення. Їхні перемоги є вагомим внеском у культурно-мистецькі надбання області, сприяють культурно – естетичному вихованню підростаючого покоління та населення загалом.

Персональні стипендії присуджуються на конкурсній основі в галузі музичного, образотворчого, декоративно-прикладного, хореографічного та театрального мистецтва терміном на календарний рік. При цьому враховуються досягнення кандидатів на стипендію за попередніх 3 роки.
У ході розгляду відповідних документів претендентів члени комісії – провідні спеціалісти та фахівці галузі культури та очільник комісії -заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Леся Стебло наголосили на тому, що присвоєння персональних стипендій є одним із реальних заходів для забезпечення підтримки обдарованої молоді Хмельниччини, конкретне сприяння всебічному гармонійному розвитку обдарованих дітей.

Отже, впродовж року щомісяця персональні стипендії у розмірі 200 гривень отримуватимуть:

Аветікян Нерсес – учень Красилівської дитячої музичної школи;
Галган Аліна – учениця Хмельницької дитячої школи мистецтв;
Здибель Лариса – учениця Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва;
Заяць Владислав – учень Кам’янець-Подільської міської дитячої хорової школи;
Левицький Олександр – учень Хмельницької дитячої школи мистецтв;
Мацюк Анна – учениця Деражнянської районної дитячої школи мистецтв;
Оленич Олександр – учень Лісоводської дитячої музичної школи Городоцького району;
Плужнікова Валентина – студентка Хмельницького музичного училища ім.. В. Заремби;
Сікора Оксана – учениця Кам’янець-Подільської міської дитячої художньої школи;
Цвіль Віктор – учень Шепетівської дитячої музичної школи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього