На Хмельниччині Петро Порошенко збільшив парк
З метою збереження та відтворення цінних природних комплексів, різноманітності ландшафтів, генофонду рослинного і тваринного світу, збереження у природному стані окремих унікальних природних утворень, відповідно до статей 53 і 54 Закону України \”Про природно-заповідний фонд України\” постановляю:На Хмельниччині Петро Порошенко збільшив парк
З метою збереження та відтворення цінних природних комплексів, різноманітності ландшафтів, генофонду рослинного і тваринного світу, збереження у природному стані окремих унікальних природних утворень, відповідно до статей 53 і 54 Закону України \”Про природно-заповідний фонд України\” постановляю:

1. Оголосити погоджені в установленому порядку природні території та об\’єкти заказником, пам\’ятками природи загальнодержавного значення згідно з додатком.

2. Змінити межі парку-пам\’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення \”Антонінський парк\”.

До території парку-пам\’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення \”Антонінський парк\” погоджено в установленому порядку включення 4,55 гектара земель за рахунок земель комунальної власності Антонінської селищної ради Красилівського району Хмельницької області.
Додаткова інформація.

Антонінський парк — пам\’ятка садово-паркового мистецтва кінця 18 століття загальнодержавного значення. Розташований в смт. Антоніни Красилівського району Хмельницької області. На теперішній час площа парку 13,5 га. Парк створювався в другій половині 18 століття тодішнім господарем садиби Ігнацієм Мальчевським на берегах річки Ікопоть. В 1760-х роках тодішня власниця села Барбара Санґушкова віддала Голодьки (зустрічається також інша назва Холодки), так називались Антоніни у середині 18 століття, у довготермінове користування регенту коронної канцелярії Ігнацію Мальчевському, який був одружений на її сестрі Антоніні. Ігнацій будує тут палац, а незабаром закладає парк, який з часом став одним із найкращих на Волині. Розкішну садибу Ігнацій Мальчевський назвав іменем своєї коханої дружини Антоніни. Ця назва згодом прижилася і до села.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього