Електронні петиції до Хмельницької обласної ради не користуються популярністю серед мешканців області. Принаймні, такий висновок можна зробити із сайту петицій, на якому з грудня минулого року до обласної влади з власними пропозиціями звернулися лише двічі.

Перша петиція була зареєстрована мешканцем села Шрубків Хмельницького району Романом Крутасом 12 грудня 2016 року. Чоловік порушив питання щодо освітлення сільських вулиць. Та запропонував встановити світлодіодні ліхтарі в усіх селах Хмельницької області. Його петиція наразі набрала лише 92 голоси з тисячі потрібних. До закінчення збору підписів залишилося 33 дні.

Друга петиція, яка була зареєстрована на сайті 28 грудня групою депутатів з фракції “За конкретні справи” Анатолієм Савчуком, Віталієм Олуйко та заступницею голови облради Неонілою Андрійчук, виявилася набагато вдалішою. Вона уже встигла набрати потрібні голоси, хоч і до завершення збору підписів ще є аж 55 днів.

У “депутатській” петиції запропоновано депутатам розглянути питання будівництва лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні. І хоч це питання уже майже вирішене, петицію Хмельницькій обласній раді таки доведеться розглянути і дати на неї відповідь.

Залиште коментар

Також по темі

Дозволити торгувати алкоголем вночі вимагає антимонопольщик Олуйко від міськрад Хмельниччини

У боротьбі з продажем алкогольних напоїв у нічний