Питання головного медика області знову актуальне

Головний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні Володимир Гуцал може стати начальником департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА?

Питання головного медика області знову актуальнеГоловний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні Володимир Гуцал може стати начальником департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА?
Питання головного медика області знову актуальне
Принаймні його, як і кандидатуру головного лікаря Кам’янець-Подільської райлікарні Якова Цуглевича, розглядають на посаду головного медика області. Про це нам повідомило джерело близьке до обласної влади. Тим часом лікарське товариство вимагає від голови облдержадміністрації прозоро обирати керівника та обговорювати його з медиками перед поданням на затвердження. Про це вони повідомили у офіційному зверненні до обласної влади.

Нагадаємо, раніше голова ОДА Леонід Прус розглядав на цю посаду три кандидатури: нейрохірург обласної лікарні Борис Ткач, Микола Янчук, який за часів губернаторства Івана Гладуняка уже керував даним департаментом, а нині працює проктологом в обласній лікарні, а також отоларинголог Дунаєвецької центральної районної лікарні Олег Купчик.

Залишити відповідь