Пікет під податковою вимагав звільнення головного податківця міста
Близько 20 людей в камуфляжній формі, які представлялись \”Правим сектором\”, та декілька жінок на чолі з активісткою Світланою Сиротою зібрались під стінами ДПІ Хмельницького з вимогою відставки Руслана Мединського.Пікет під податковою вимагав звільнення головного податківця міста
Близько 20 людей в камуфляжній формі, які представлялись \”Правим сектором\”,та декілька жінок на чолі з активісткою Світланою Сиротою зібрались під стінами ДПІ Хмельницького з вимогою відставки Руслана Мединського.
Остання, зауважимо, є головним редактором рівненського тижневика «Льонокомбінат», корпоративного видання підприємства, що належить Олегу Червонюку.
– Завдяки оперативному втручанню членів ГО «Правий сектор Хмельниччини», проплачений мітинг за 15 хвилин закінчився, а самозванці змушені були поїхати, давши лише спотворену картинку для ЗМІ, – таку заяву розповсюдила політрада «Правого сектору Хмельниччини». – Ми офіційно заявляємо, що люди, яких за гроші звезли під стіни Хмельницької Державної податкової інспекції не є «Правим сектором», та ніякого відношення до «Правого сектора» не мають.
– На підприємстві «Т-стиль», співвласником якого є Олег Червонюк, проводилася перевірка за матеріалами фінустанов. Було з’ясовано, що підприємство порушило розрахунки у сфері ЗЕД, тобто не вчасно сплатили кошти за обладнання. Відповідно, податкова нарахувала пеню на суму 15 тисяч гривень. А Червонюк собі вирішив, що на нього тиснуть і запланував цю акцію. Але нічого такого не було, – так пояснив причину пикету Руслан Мединський.
Головного податківця Хмельницького підтримали його працівники, котрі залишили робочі місця і вийшли з плакатами під будівлю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього