З початку року бізнес-спільнотою області забезпечено надходжень з податку на додану вартість у розмірі 458 мільйонів гривень. При цьому збільшили сплату вказаного податку близько двох тисяч платниківЗ початку року бізнес-спільнотою області забезпечено надходжень з податку на додану вартість у розмірі 458 мільйонів гривень. При цьому збільшили сплату вказаного податку близько двох тисяч платників

Найбільші суми сплачуються підприємствами-виробниками та постачальниками електроенергії та газу, виробниками солоду пивоварного, мінеральних вод та будівельних матеріалів.

«Якщо кожен другий платник ПДВ наростив його декларування та сплату, то працівники органів доходів та зборів передусім вбачають у цьому реалізацію напрацьованого спільно з бізнеса-активом позитиву у розвитку вітчизняного виробництва. Адже за останньою оцінкою в Україні умови ведення бізнесу значно поліпшились. Скорочення витрат часу стало можливим за рахунок спрощення декларацій для сплати ПДВ та єдиного соцвнеску, а також удосконалення системи електронного звітування», – підкреслив начальник Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михалчич.

На Хмельниччині отримати кваліфіковані консультації з подання звітності в електронному вигляді можна у 20 центрах обслуговування платників податків. Крім того працюють три відокремлених пункти Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міністерства доходів і зборів у України по наданню послуг з електронного цифрового підпису у Хмельницькому, Кам‘янці-Подільському та Славуті.

Як результат, у цьому році 21 тисяча платників податків Поділля отримала електронні цифрові підписи.

Централізоване подання звітності «електронкою» суттєво заощаджує час платників, дозволяє оперативно виявляти помилки в заповненні звітності. «Ми і в подальшому будемо працювати над створенням зручних умов, щоб процес переходу платників на електронні сервіси проходив більш активно з розповсюдженням на звітність з інших видів податків» , – підкреслив Володимир Михалчич під час ділової зустрічі з бізнесом .

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього