Платники Хмельниччини сплатили до казни 911,8 мільйона гривень
За оперативними даними протягом січня-березня 2015 року Головним управлінням Державної фіскальної служби до зведеного бюджету України спрямовано 911,8 мільйона гривень, що номінально на 215 мільйонів більше, ніж у першому кварталі минулого року.Платники Хмельниччини сплатили до казни 911,8 мільйона гривень
За оперативними даними протягом січня-березня 2015 року Головним управлінням Державної фіскальної служби до зведеного бюджету України спрямовано 911,8 мільйона гривень, що номінально на 215 мільйонів більше, ніж у першому кварталі минулого року.

Податковий збір до державного бюджету України наразі складає 446,1 мільйона гривень. Прогнозовані ДФС України показники виконані на 106 відсотків. Номінальні темпи росту надходжень в абсолютних цифрах складають майже 100 мільйонів гривень.

Місцеві ж скарбниці у першому кварталі 2015 року отримали 465,7 мільйона гривень. Бюджетні призначення місцевих рад регіону виконані на 127 відсотків. Прогнозовані показники перевищені на 98,4 мільйона гривень. Номінальні темпи рости збору податків до казни Хмельниччини у порівнянні з минулим роком складають 114,2 мільйона гривень.

Крім того, до державних позабюджетних соціальних фондів платники Хмельниччини цього року вже сплатили 878,8 мільйона гривень єдиного соціального внеску.

На розрахункові ж рахунки підприємницької спільноти Поділля у січні-березні нинішнього року відшкодовано з бюджету 58,6 мільйона гривень податку на додану вартість.

У Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області висловлюють вдячність усім платникам податків Поділля, які у непростій економічній ситуації сумлінно виконують свої фінансові зобов’язання перед державою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього