Платники податків Хмельниччини спрямували до бюджету 3,7 мільярда гривень
Протягом одинадцяти місяців нинішнього року до бюджетів усіх рівнів від бізнес-спільноти Хмельницької області надійшло 3 мільярди 734 мільйони гривень податків та зборів.Платники податків Хмельниччини спрямували до бюджету 3,7 мільярда гривень
Протягом одинадцяти місяців нинішнього року до бюджетів усіх рівнів від бізнес-спільноти Хмельницької області надійшло 3 мільярди 734 мільйони гривень податків та зборів. Це на 33 відсотки перевищує торішні бюджетні показники, відповідно у гривневому еквіваленті це більше на 926 мільйонів.
Загалом до державного бюджету підприємницька спільнота краю перерахувала 1 мільярд 646 мільйонів гривень, що на 313 мільйонів гривень перевищує минулорічний рівень. Цьогорічні завдання перевидано на 80 мільйонів гривень, повідомляють на сайті фіскальної служби.
У надходженнях до держбюджету домінує податок на додану вартість, абсолютна цифра якого склала 642 мільйони гривень, податок з доходів з фізичних осіб – 585 мільйонів гривень та податок на прибуток, якого сплачено у сумі 260 мільйони гривень, акцизного податку отримано у сумі 54 мільйони гривень.
Місцеві бюджети Хмельниччини отримали понад 2 мільярди гривень податкових платежів. Найбільшу питому вагу в наповненні скарбниць територіальних громад склав податок з доходів фізичних осіб, сума якого досягла 1 мільярда 162 мільйонів гривень. Важливими бюджетоутворюючими сегментами тут також стали податок на майно, тобто плата за землю, транспортний податок і податок на нерухомість, яких у спільному показнику отримано 321 мільйон гривень. У свою чергу малий бізнес додав до цього 300 мільйонів гривень єдиного податку, роздрібний акцизний податок – 179 мільйонів гривень.
Як зазначають провідні фахівці фіскальної служби Хмельниччини їхня діяльність з раннього попередження бюджетних ризиків, сучасні електронні сервіси ДФС та чітко налагоджений діалог з бізнесом продукують ритмічні надходження податкових платежів до державного та місцевих бюджетів.
«У першу чергу співпраця з соціально відповідальним бізнесом сприяє системному надходженню податкових платежів, передусім реальному наповненню коштами бюджетів місцевих громад, які потребують їх для поліпшення інфраструктури та вирішення питань соціального забезпечення. Водночас аналіз інформації про стан розрахунків з бюджетом, зокрема, операцій з ПДВ, засвідчує, що бізнес-спільнота краю у своїй переважній більшості сумлінно сплачує податки і прагне їх прозорого і відповідального використання», – підсумував керівник регіонального представництва фіскальної служби Мар‘ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього