Платний проїзд до Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника приніс в бюджет більше півтора мільйона гривень
Загалом від платного проїзду в 2014 році зреалізовано 1 млн. 519 тис. 220 грн., з яких сума, що надійшла в міський бюджет – 729 тисяч гривень, решта – податок на прибуток, державний податок, витрати на обслуговування, амортизацію, заробітну плату.Платний проїзд до Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника приніс в бюджет більше півтора мільйона гривень
Загалом від платного проїзду в 2014 році зреалізовано 1 млн. 519 тис. 220 грн., з яких сума, що надійшла в міський бюджет – 729 тисяч гривень, решта – податок на прибуток, державний податок, витрати на обслуговування, амортизацію, заробітну плату.
Тільки у серпні отримано 391 тис. 290 грн. З цих коштів 65 тисяч 215 гривень перераховано до державного бюджету, до фонду соціально-економічного розвитку міської казни – 186 тис. 18 грн. 74 018 грн. – планові витрати (заробітна плата працівників, обслуговування, електроенергія, амортизація, канцтовари та ін.), 45 370 – податок на прибуток, 20 669 – 10 % залишку чистого прибутку \”КрокПлюс” .
Оскільки кошти, отримані від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника насамперед передбачалось витрачати на Старе місто, то наразі їх частину витратять на реставрацію Ратуші та Вірменського колодязя.
Крім того, відтепер у центральній частині Старого міста буде безкоштовний wi-fi. Таку ідею владі міста запропонували кам’янчани в рубриці \”Кам’янецька петиція”, що функціонує на офіційному сайті міської ради. Найближчим часом безкоштовний доступ до мережі Інтернет з’явиться і на Алеї закоханих.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього