А квитки на потяг взагалі подорожчали на 10 відсотків

Пільги на проїзд дадуть не всім студентамПільги на проїзд дадуть не всім студентам

А квитки на потяг взагалі подорожчали на 10 відсотків.
Із 1 жовтня 2014 року вступає в дію другий етап індексації тарифів на проїзд залізничним транспортом. Тарифи будуть проіндексовані на 10%. Індексація тарифів на перевезення у внутрішньому сполученні стосується усіх категорій пасажирських вагонів, окрім вагонів СВ та поїздів Інтерсіті+. Однак, Укрзалізниця запевняє, що квитки коштуватимуть дешевше, ніж влітку.

«Пасажири не відчують підвищення вартості квитків, адже з 1 жовтня вступає у дію понижуючий календарний коефіцієнт індексації вартості проїзду у пасажирських поїздах – 0,93. Таким чином, ціна на проїзд залізничним транспортом стала нижчою, ніж у червні-серпні поточного року, коли діяв календарний коефіцієнт – 1,07», — пояснює начальник управління аналітики головного управління перевезень Укрзалізниці Микола Топчієв.

Також із 1 жовтня набувають чинності зміни до Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України.

Відтепер пільговий проїзд у потягах і електричках буде оформлятися лише тоді, коли статус студента (учня) підтверджений даними, що містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

Із цією метою відкрито сервіс «Перевірка студентського/учнівського квитка за даними ЄДЕБО» (http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-per-doc.html ), за допомогою якого кожний студент вищого навчального закладу та учень професійно-технічного навчального закладу може перевірити дані щодо наявності власного студентського (учнівського) квитка.

Якщо студент своїх даних не знайшов, Міністерство освіти і науки радить йому звернутися до адміністрації закладу, в якому той навчається, оскільки він не матиме права на пільговий проїзд у залізничному транспорті.

Нагадаємо, студенти вищих навчальних закладів та учні професійно-технічних навчальних закладів мають 50% знижку на проїзд у загальних та плацкартних вагонах поїздів всіх категорій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього