Зі слів жінки стало відомо, що півгодини тому знайомий попросив дати йому телефон, мовляв — потрібно зробити один дзвінок. Проте ні через хвилину, ні через десять хвилин гаджет не був повернутий власниці, але жінка за розмовами взагалі забула про нього. Спохопилась жінка через півгодини, але поруч вже не було ні знайомого, ні її телефона. Позичив, як то кажуть, «з кінцями»
По дорозі до відділку міліції потерпіла впізнала у перехожому крадія який «позичив» її телефонПо дорозі до відділку міліції потерпіла впізнала у перехожому крадія який «позичив» її телефон
Нещодавно близько п’ятої години ранку на пульт централізованого спостереження Управління Державної служби охорони при УМВС України в Хмельницькій області надійшов тривожний сигнал із цілодобового магазину. Як з’ясувалося згодом, кнопку «Терміновий виклик міліції» попросила натиснути жінка, яка потребувала допомоги правоохоронців.
На місце події одразу ж прибув наряд групи затримання. Зі слів жінки стало відомо, що півгодини тому знайомий попросив дати йому телефон, мовляв — потрібно зробити один дзвінок. Проте ні через хвилину, ні через десять хвилин гаджет не був повернутий власниці, але жінка за розмовами взагалі забула про нього. Спохопилась жінка через півгодини, але поруч вже не було ні знайомого, ні її телефона. Позичив, як то кажуть, «з кінцями».
На щастя, в магазині, неподалік якого вона перебувала, встановлена кнопка термінового виклику міліції. Потерпіла попросила персонал закладу викликати правоохоронців. По дорозі до відділку міліції з вікна службового автомобіля Державної служби охорони жінка побачила того самого «знайомого» і вказала на нього правоохоронцям. З її слів стало зрозуміло, що саме цей молодик викрав її телефон.
20-річного зловмисника та потерпілу було доставлено до відділку міліції, де й було відтворено картину нічної події.

УДСО при УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.