Хмельницький отримав 4 з 7 балів  по зручності транспорту в новому досліджені. Громадський транспорт і стан доріг викликає немало нарікань з боку українців. Це підтвердило дослідження OLX під назвою «Ідеальне місто»: у рамках опитування було опрацьовано понад 33 тисяч анкет користувачів, котрі оцінили транспортну інфраструктуру у своїх містах. На останньому місці рейтингу – закарпатський Ужгород, а столицю оцінили нарівні з Хмельницьким та Львовом.

Респонденти опитування OLX оцінювали зручність громадського транспорту, стан доріг та наявність парковок по шкалі від 1 до 7 балів. Більшість мешканців не в захваті від стану доріг та організованих перевезень.

Вінниця, знаменита своїми швейцарськими трамваями, на думку українців, виявилася найбільш розвинутою з точки зору транспортної інфраструктури містом. Лідер набрав 4,6 бали з 7, трохи відстав Луцьк з оцінкою 4,5 бали. Третє місце поділили Харків і Рівне — по 4,3 бали. Більшість обласних центрів країни отримали близько 3,8-4 балів, внизу рейтингу опинився Ужгород з критичними 3,2 бали. Трохи випереджають його Чернівці з 3,4 бали.

Києву, як і Хмельницькому  не вдалося показати досить хороший результат у транспортній сфері. Столиця показала посередні 4,1 бали. Тим не менше, з урахуванням загальної критичної оцінки міст України та завантаженості Києва, результат столиці підтягла розвинена система громадського транспорту та наявність паркінгів.

Вінниця стала лідером по зручності транспорту, однією з перших в країні провела комплексне дослідження пасажиропотоків, після чого змінила режим роботи транспорту відповідним чином. Аналогічний проект за підтримки Світового банку зараз йде у Києві.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього