По закінченні мисливського сезону на Хмельниччині порахують диких тварин
Проводять підрахунок шляхом спостереження на підгодівельних майданчиках, шумового прогону, підрахунку слідів на сніговому покриві та опитування місцевих жителів.По закінченні мисливського сезону на Хмельниччині порахують диких тварин
Щорічно після закінчення мисливського сезону в областях країни проводять облік чисельності мисливських тварин. Згідно зі ст.30 ЗУ «Про мисливське господарство та полювання» це є обов’язковим для усіх користувачів мисливських господарств.
У період з січня по лютий проводять таксацію копитних та хутрових тварин. Проводять підрахунок шляхом спостереження на підгодівельних майданчиках, шумового прогону, підрахунку слідів на сніговому покриві та опитування місцевих жителів. По результатам таксації визначаються ліміти на добування тварин в наступному мисливському сезоні.
Розпочато облік чисельності тварин і на території мисливських господарств Хмельниччини. Працівники відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Державної екологічній інспекції у Хмельницькій області беруть активну участь у проведенні обліку тварин, що дозволить контролювати достовірність даних і об’єктивно встановити ліміти на сезон полювання 2016-2017рр.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього