Побачити «Хмельницький в обличчях» можна буде у міській бібліотеці
18 вересня о 16.00 у центральній міській бібліотеці Хмельницької міської ЦБС у рамках заходів до Дня міста відбудеться презентація фотовиставки Аліни Возної «Хмельницький в обличчях». До уваги присутніх на презентації буде представлено 15 фоторобіт, які були зроблені протягом 2013-2015років.Побачити «Хмельницький в обличчях» можна буде у міській бібліотеці
18 вересня о 16.00 у центральній міській бібліотеці Хмельницької міської ЦБС у рамках заходів до Дня міста відбудеться презентація фотовиставки Аліни Возної «Хмельницький в обличчях». До уваги присутніх на презентації буде представлено 15 фоторобіт, які були зроблені протягом 2013-2015років.

Як зазначила фотограф Аліна Возна «Розуміння того, що фотографія є важливою частиною мого життя, прийшло до мене випадково – після участі у хмельницькому фотоконкурсі, присвяченому святкуванню Дня міста в 2013 році. З цим днем пов’язаний початок захоплення репортажною фотографією – багато років поспіль, починаючи приблизно в 2006 року, намагалась фотографувати кожен День міста Хмельницького, для того, щоб берегти пам’яті не лише багато цікавих та історичних подій, але передати емоції хмельничан та гостей міста. Мені подобається фотографувати людей веселих, щирих, захоплених своєю справою. Це – надихає».

У програмі заходу також вікторина, головним призом якої стане безкоштовна фото сесія від авторки виставки.

Про автора:
2013 рік
– Спеціальний приз за участь Всеукраїнському конкурсі « Відкрий для себе сучасну бібліотеку», організованого Радою міжнародного досліджень та обманів (IREX) у рамках програми «Бібліоміст», ГО «Телекритика», Міністерством культури України, Державним комітетом телебачення та радіомовлення України.
– II місце у номінації «Хмельницький фоторепортер» фотоконкурсу «Хмельницький крізь об’єктив».
– III місце Всеукраїнського фотоконкурсу «Молоде обличчя України» у номінації «Молодь і держава».

2014 рік

– Переможниця Всеукраїнського конкурсу «Бібліотечний WikiDay» у номінації «Найкраща Wiki- стаття».
– II місце у номінації «Хмельницький фоторепортер» фотоконкурс «Хмельницький крізь об`єктив».
– Лауреат хмельницьких фотоконкурсів «Я люблю Хмельницький» від газети «Всім».фотоконкурсу від Львівської майстерні шоколаду у місті Хмельницькому та конкурсу «Поділись посмішкою» від «Насолоди».

2015 рік
– I місце у Всеукраїнському конкурсі з написання статей «Вікіпедія любить пам`ятки».
– Лауреат фотоконкурсу про зимовий Львів від AfishaLviv.net.
– Учасниця фотовиставок про «Прагнення єдності», «II Всесвітній вернісаж» та «Україна моя», організованих Київською організацією НСФХУ спільно з Національним історико – архітектурним музеєм «Київська Фортеця».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього