На депутата Хмельницької міської ради Надію Кнець був скоєний напад. Жінку побив невідомий молодик у ліфті її будинку

Побили депутата Хмельницької міської ради Надію Кнець– Сусіди витягли мене з ліфту, побиту, в крові всю. Зняли побої, їздили у травмпункт, – розповіла \”ВСІМ\” депутат.
Напад депутат пов\’язує зі своєю професійною діяльністю – і депутатською, і громадською, бо ж очолює профспілку захисту підприємців.
– Підозри потрібно доказувати, а якщо в мене доказів немає… Це був невідомий мені чоловік, молодий, років до 30, спортивної статури. Перестрів мене перед будинком, це було о восьмій вечора. Спитав, на який мені поверх, я сказала восьмий, він сказав, що йому на шостий. Ми зайшли в ліфт, і як тільки двері ліфта зачинилися, він почав мене бити. Я стала кричати. Сусіди відкрили ліфт на рівні 5-го поверху, і він вибіг, втік донизу. Якби я з ним доїхала на восьмий, то він би мене, мабуть, забив би вже. Але це було по наводці, це точно. Це неспроста, це пов\”язано з моєю професійною діяльністю, як з профспілковою, так і з депутатською. Це не шутки, і не тому, що я так високо себе ставлю, ні – це напад на депутата, мені не дають працювати. Якщо я не зможу працювати, то до кого людям завтра йти?
Попри побої, депутат продовжує працювати.
– Вони мене клали в лікарню, але в мене стільки роботи – 16 дзвінків на годину, я просто не можу лягти навіть в лікарню, – говорить Надія Кнець.
Напад стався у вівторок, 29 липня, близько восьмої вечора.
У міліції відкрили кримінальне провадження, попередня кваліфікація злочину – ст. 125 ККУ, \”Умисне легке тілесне ушкодження\”. Нападника шукають.
– Наразі ми збираємо докази, в нас є три дні, аби визначитися з кваліфікацією, – пояснив \”ВСІМ\” начальник Хмельницького міського відділу міліції Василь Птащук. – Ми ще не отримали травмокарту, не знаємо ступніь побоїв. Залежно від цього, можлива перекваліфікація або на хуліганство, або на нанесення ушкоджень середньої тяжкості.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього