Почали монтувати головну новорічну ялинку областіРоботи з монтажу зеленої красуні на майдані Незалежності розпочали працівники комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста. Споруджується сцена, поступово встановлюється 26-метровий металевий каркас, який незабаром зазеленіє розкішними гілками з 380 спеціально вирощених ялинок, завезених з Державного підприємства “Хмельницьке лісомисливське господарство”.Почали монтувати головну новорічну ялинку областіРоботи з монтажу зеленої красуні на майдані Незалежності розпочали працівники комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста. Споруджується сцена, поступово встановлюється 26-метровий металевий каркас, який незабаром зазеленіє розкішними гілками з 380 спеціально вирощених ялинок, завезених з Державного підприємства “Хмельницьке лісомисливське господарство”.
Новорічні вогні на головній ялинці Хмельницького засяють 19 грудня, у день Святого Миколая, о 17.00. Урочистому відкриттю головної ялинки передуватиме не менш цікаве дійство – новорічний танцювальний флешмоб, у якому візьмуть участь хореографічні колективи міста та усі охочі хмельничани. Флешмоб розпочнеться о 16.30 на майдані Незалежності.
Не менш красиві збірні ялинки, заввишки 14 метрів, кожна з яких складатиметься з двохсот природних ялинок, також милуватимуть око хмельничан у центрі міста – на розважальному майданчику перед кінотеатром ім. Т. Шевченка та у мікрорайоні Виставка, поблизу колишнього кінотеатру “Сілістра”.
Загалом для складання трьох ялинок-конструкторів з Хмельницького лісомисливського господарства завезено 780 ялинок.
Традиційно встановлюватимуться природні ялинки й у мікрорайонах міста – Гречани та Ракове.
Щоб новорічні ялинки були вчасно змонтовані та святково прикрашені дбають відповідні служби міськвиконкому.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього