Почастішали випадки викрадення дорогих авто – їх переганяють на територію \”ЛНР-ДНР\”

Почастішали випадки викрадення дорогих авто - їх переганяють на територію "ЛНР-ДНР"
В ДАІ кажуть – роблять все, що можуть. Водії вже згодні на зупинки без причини, аби даішники працювали активніше. Експерти в свою чергу закликають готуватися до найгіршого.Почастішали випадки викрадення дорогих авто - їх переганяють на територію "ЛНР-ДНР"
В ДАІ кажуть – роблять все, що можуть. Водії вже згодні на зупинки без причини, аби даішники працювали активніше. Експерти в свою чергу закликають готуватися до найгіршого.
Тільки за одну ніч в Києві викрадають близько 10 автомобілів.
\”Ситуація по викраденнях критична. Раніше крали ВАЗи, сьогодні Range Rover, Lexus, Toyota, Honda. Цікавляться позашляховиками\”, – спантеличені в міліції.
Як викрадачам вдається обдурити електроніку і головне – непомітно проїхати мимо працівників ДАІ, в міліції знають, а ось вдіяти з цим поки нічого не можуть, хоча патрулі працюють по всьому місту, вночі перевіряють документи у водіїв.
\”Працюють профі з серйозним обладнанням. Є інформація, що до нас приїхало кілька груп з Придністров\’я і Росії. На один автомобіль вони витрачають від 30 секунд до півтори хвилини. Їм достатньо сканера і електронного ключа\”, – повідомляють правоохоронці. За словами інспекторів, викрадачі паркуються біля бажаної машини. Як тільки господар відкриває авто, коди зчитуються сканером.
Повідомляється, що викрадені авто заганяють в відстійник тижні на два, там розбирають на запчастини, переправляють клієнту, або переганяють в Донбас.
\”В країні криза, грошей немає. Буде гірше, – впевнений автомобільний експерт Геннадій Мінський. – В \”ДНР\” машини приймають як скляну тару. Пригнав свіжий Range Rover – отримай від 15 до 25 тисяч доларів. Нікого не хвилює, чи є документи, яке у машини минуле. На авто ставлять нові номери, видають оригінальний техпаспорт і – на ринок. Благо бланків там залишилося навалом\”.
За словами Мінського, на таких машинах можна вільно пересуватися не тільки по території \”ДНР\” і \”ЛНР\”, а й виїжджати в Росію.

Залишити відповідь