Початок перегонів за директорське крісло "Поділля-центр"
«Радомайданівський» фальстартПочаток перегонів за директорське крісло "Поділля-центр"
«Радомайданівський» фальстарт
Днями Рада Майдану на своєму засіданні розглядала питання призначення генерального директора Хмельницької обласної телерадіокомпанії «Поділля-центр». І навіть рекомендувала до розгляду конкурсній комісії кандидатури тих, хто, на їхню думку, гідний очолити один із головних «рупорів» Хмельницької області. Так, Рада Майдану керівником обласної телерадіокомпанії бачить лише двох людей – Ларису Світловську, власкора «Першого Національного» та Андрія Мацейка, одного із заступників гендиректора «Поділля-центр».
Рада Майдану уже давно займається тим, що когось кудись рекомендує. Щоправда, яку то має юридичну силу і чи комусь вже ті рекомендації щось дали – питання риторичне. Здається, з усіх рекомендованих Радою Майдану, якісь посади зайняли лише одиниці. Але ті, хто себе бачить у якомусь кріслі, продовжують просити в Ради Майдану індульгенції. Мабуть, вірячи у те, що то допоможе…
Але, як завжди, дивує інше – чому така поважна громадська організація, як «Хмельницький Майдан», не дочекавшись оголошення списку усіх претендентів на цю посаду, пропонує своїх людей? А може у переліку претендентів будуть не менш шановані люди та достойні кандидати? Навіщо ця робота на випередження, адже хмельничани й досі не знають, хто насправді подавав документи на конкурс. Боюсь, цього не знає і більшість членів Ради Майдану, які так активно проголосували лише за двох кандидатів, один з яких, наскільки нам відомо, навіть не подавав свої документи на розгляд комісії.
Виникає й ряд інших запитань: «Чому Рада Майдану вирішує кадрові питання якось кулуарно. Де обговорення цих рішень хоча б у соціальних мережах, принаймні, на сторінці Ради Майдану у мережі «Фейсбук», адже мало хто з мешканців області їздить на засідання Ради Майдану. А те, що обласні організації, які представлені у Раді Майдану, обговорюють такі питання зі своїми низовими членами, викликає величезний сумнів. Та й чи може 30 чоловік, які ходять на засідання Ради Майдану, вирішувати питання, які стосуються усієї області, не проявивши ширшої демократичності?».
Не зрозуміло й те, чому Рада Майдану пропонує саме Ларису Світловську та Андрія Мацейка. За якими критеріями відбувався відбір кандидатів на посаду гендиректора обласної телерадіокомпанії Радою Майдану. Які заслуги цих відомих на Хмельниччині журналістів стали визначальними для підтримання саме їхніх кандидатур на посаду. І чому не було взято до розгляду інші кандидатури, до прикладу, Віктора Ноля, Андрія Олеся, Миколи Крентовського чи Тетяни Колісніченко, які теж чи не з перших днів були на Майдані і багато зробили для перемоги Революції Гідності. Чи вони, на думку Ради Майдану, не достойні її підтримки? А може не приходили, не просили і «не зацікавлювали», аби їх підтримали? Тоді це зовсім інша справа. І свідчить про те, що про справедливість та демократію, яку так на словах відстоює Рада Майдану, ця громадська організація, на жаль, уже давно забула…

Початок перегонів за директорське крісло "Поділля-центр"

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього