"Подарунок" від місцевого жителя забрав життя бійця в зоні АТО
Терористи не гребують жодних методів боротьби з українськими військовими: подарунок \”місцевого жителя\” вибухнув, забравши життя солдата і покалічивши трьох інших."Подарунок" від місцевого жителя забрав життя бійця в зоні АТО
Терористи не гребують жодних методів боротьби з українськими військовими: подарунок \”місцевого жителя\” вибухнув, забравши життя солдата і покалічивши трьох інших.
За інформацією голови Луганської ОДА Геннадія Москаля, у п’ятницю після обіду в Станиці Луганській було влаштовано диверсійний акт проти українських військовиків. О 14-й годині на блокпост (який розташований у крайній точці селища біля берега Сіверського Донця, за яким – контрольована ЛНР територія) прийшов якийсь дідусь, що назвався місцевим мешканцем, подарував військовим 3-літрову банку меду, подякував їм за службу й пішов геть. Коли солдати спробували скуштувати меду, банка вибухнула (всередині був закладений вибуховий пристрій).
– Закласти вибуховий пристрій у банку з медом і привести його в дію (очевидно, спрацював радіокерований дистанційний передавач), можуть тільки досвідчені диверсанти, – зазначає Геннадій Москаль. – Випадок у Станиці вкотре засвідчує, що терористи в протистоянні з нашими силовиками не гребують жодними методами. Вони намагаються не тільки вбити чи покалічити військовослужбовців такими гидкими способами, а й викликати недовіру між ними й місцевим населенням.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього