За даними Головного управління Державної фіскальної служби Хмельницької області, у лютому на податковий облік стало 1650 новостворених фізичних осіб – підприємців. Припинили діяльність – 1180 ФОПів, передає “Незалежний громадський портал”.

«Позитивний баланс у перевищенні кількості зареєстрованих підприємців на тими, хто припинив діяльність, свідчить про результативність нашої комунікаційної роботи щодо необхідності забезпечення державних гарантій з виплати мінімальної заробітної плати та ведення бізнесу в легальних умовах. Загалом реалізація заходів з детінізації праці має системний і поступовий характер, адже це не лише додаткові надходження до бюджету, але й отримання законних соціальних гарантій тими, хто працює», – зауважив керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

За словами посадовця, з початку року понад 300 підприємств та ФОПів підвищили рівень заробітної плати, а місцеві бюджети отримали додаткові податкові надходження.

Нагадаємо, що на Хмельниччині за три останні дні грудня припинили діяльність 1500 “сплячих” ФОПів.

Довідково. З 1 січня 2016 року окремі категорії фізичних осіб, що зареєстровані як підприємці, повинні платити єдиний соціальний внесок понад 704 гривні на місяць, навіть якщо тимчасово не мають жодного прибутку. Раніше підприємець, оформлений як ФОПівець, сплачував 5-відсотковий податок та єдиний соціальний внесок лише тоді, коли мав якісь доходи. Якщо ж руху коштів не було, то й платити нічого не доводилось.

Залиште коментар

Також по темі

Бізнесмени області експортували до Європи товарів на 2,2 мільярди гривень

Понад 80 відсотків зовнішньоекономічних угод підприємці заключають із