Податкові міліціонери Хмельниччини у складі добровольчого загону вирушили у зону АТО
Дев‘ять співробітників Державної фіскальної служби Хмельниччини у якості бійців-добровольців, з яких сформували зведений загін податкової міліції, відбули на Донбас для виконання відповідальних завдань по захисту економічних інтересів держави.Податкові міліціонери Хмельниччини у складі добровольчого загону вирушили у зону АТО
Дев‘ять співробітників Державної фіскальної служби Хмельниччини у якості бійців-добровольців, з яких сформували зведений загін податкової міліції, відбули на Донбас для виконання відповідальних завдань по захисту економічних інтересів держави.

Зібралися проводжати податкових міліціонерів у непросте відрядження друзі та колеги, які побажали хлопцям витримки, мужності та удачі.

Від імені керівництва Державної фіскальної служби України до правоохоронців із настановами звернулися керівник відомства Ігор Білоус та його перший заступник Володимир Хоменко. Ідея створення добровольчого батальйону податкової міліції належить керівникам фіскальної служби. Усі добровольці – це атестовані співробітники, які так чи інакше знайомі зі зброєю більше, ніж звичайні громадяни, мають досвід оперативної роботи і не просто є кращими представниками обласних управлінь, а патріотами України.

Перед відрядженням на Схід правоохоронці пройшли курс навчання у тренувальному центрі. Набуті практичні навики знадобляться хлопцям для того, щоб нести службу на контрольно-пропускних пунктах і поставити надійний заслін потоку контрабанди та фальсифікату, який просочується з територій, що тимчасово контролюються бойовиками. На думку фахівців фіскальної служби, це реальна загроза безпеці. За рахунок таких коштів йде придбання зброї, військового обладнання для терористів, збагачуються окремі лідери злочинних угруповань. Завдяки спільним оперативним заходам існує нагальна потреба упереджувати спроби перевезення таких товарів на територію України, проводячи спільні оперативні заходи.

Ми також приєднуємося до побажань правоохоронцям з честю виконати свій службовий і моральний обов’язок та неодмінно повернутися додому живими і здоровими.

Завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС

у Хмельницькій області

Віктор Чиж

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього