Податкові нововведення
Закордонні товари знову подорожчають – держава вводить додаткове мито на більшість із них.Податкові нововведення
Закордонні товари знову подорожчають – держава вводить додаткове мито на більшість із них.

Імпортні товари за новими цінами. Вартість продукції та сировини з-за кордону у цьому році суттєво зросте. Попри суттєве скорочення найменувань українських податків та зборів з 22-ох до 9-ти, нашим підприємцям та громадянам легше дихати не стане. Вже у цьому році запроваджується 5-10% мита на імпортні товари. Не потраплять під руку податківців хіба що життєво необхідні товари, як от газ та ядерне паливо. Поки що відповідне рішення ще обговорюється у Кабінеті Міністрів України, тож хмельницькі підприємці, втративши і так забагато часу, тепер гав не ловлять – готують звернення до влади.
5-10 – так за короткий час підприємці охрестили нещодавно введене додаткове мито на імпортні товари та сировину.

Експерти ж кажуть: такими діями влада не врятує економіки країни, бо знищить її основу – покупця.Та й підприємцям мито стане на заваді.
Рятувати бізнес-середовище взялися хмельницькі підприємці та громадські активісти. Щоправда запізно – більшість із нововведень уже запрацювали, поки хмельничани відзначали новорічні свята. Тож зібрали круглий стіл – щоб хоч зараз не прогавити момент. Змінити те, що ще можна: митні та місцеві податки.
Втім, представники міської ради на круглий стіл так і не з’явилися. А прийти було кому: тільки у міського голови нещодавно збільшилася кількість заступників – тепер їх аж шестеро.

Без надії на владу місцеву звертатимуться до центральної – Кабінету Міністрів та навіть до іноземної – представників Європейського Союзу. Зараз вони спільно консультуються щодо 5-10.

Джерело:Екслюзив

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього