Податкові юристи Хмельниччини цьогоріч виграли 85 відсотків судових справ
Як повідомляють в управлінні правової роботи Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, станом на початок жовтня на розгляді у судах різних інстанцій перебувало 1994 справи з податкової та митної тематики. Загальна сума позовів – 663,4 мільйона гривень.Податкові юристи Хмельниччини цьогоріч виграли 85 відсотків судових справ
Як повідомляють в управлінні правової роботи Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, станом на початок жовтня на розгляді у судах різних інстанцій перебувало 1994 справи з податкової та митної тематики. Загальна сума позовів – 663,4 мільйона гривень.
Протягом року судами розглянуто 1297 справ на 353,3 мільйона гривень. З них на користь територіальних органів ДФС області вирішено 1107 справ на суму 215,3 мільйона гривень, що складає 85 відсотків від кількості та 61 відсоток від суми.
\”Ефективна робота наших правників є свідченням їх високого професійного рівня та досвіду. Тож напередодні Дня юриста хочу побажати їм і надалі залишатися на висоті у відстоюванні інтересів держави\”, – наголосив із цього приводу керівник обласного фіскального відомства Мар’ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.