Податковий компроміс на Хмельниччині: додатковий 1 мільйон гривень
Учасники податкового компромісу мали можливість за будь-які податкові періоди до 01 квітня 2014 року із врахуванням строків давності погасити зобов’язання з податку на прибуток та ПДВ, сплативши тільки 5 відсотків суми основного платежу і при цьому звільнитися від фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності.Податковий компроміс на Хмельниччині: додатковий 1 мільйон гривень
Учасники податкового компромісу мали можливість за будь-які податкові періоди до 01 квітня 2014 року із врахуванням строків давності погасити зобов’язання з податку на прибуток та ПДВ, сплативши тільки 5 відсотків суми основного платежу і при цьому звільнитися від фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності.
За період дії даного податкового експерименту, який тривав з січня по квітень поточного року 60 платників податків Хмельниччини скористався законодавчим механізмом щодо досягнення податкового компромісу.
У результаті досягнення податкового компромісу бюджет отримає 1 мільйон 100 тисяч гривень, у тому числі ПДВ 630 тисяч гривень та 458 тисяч гривень податку на прибуток. Разом з тим сума погашених неузгоджених податкових зобов‘язань склала понад 22 мільйони гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього