Податківці Хмельниччини допомагають захисникам України
Працівники Державної фіскальної служби Хмельницької області спорядили для потреб учасників Антитерористичної операції на Сході України легковий автомобіль «Мазда-323». Податківці Хмельниччини допомагають захисникам України
Працівники Державної фіскальної служби Хмельницької області спорядили для потреб учасників Антитерористичної операції на Сході України легковий автомобіль «Мазда-323».

Перед цим авто для АТО пройшло повне технічне обслуговування і готове до експлуатації в екстремальних умовах. Використовуватимуть «Мазду» на пунктах пропуску у Донецькій області.

У салон автомобіля також напакували та відправили для захисників України теплі шкарпетки і рукавиці, штани і берці, гумові чоботи та білизну. Одяг та взуття підібрані таким чином, щоб захистити українських бійців від холоду та негоди.

«Це ще один наш внесок у досягнення перемоги на буремному Сході. Сьогодні представники фіскальної служби області беруть безпосередню участь у захисті територіальної цілісності України. Також днями ми відрядили своїх кращих колег до Збройних Сил України і вони успішно опановують військову науку. Тільки об‘єднавши зусилля, ми усі разом зможемо досягти очікуваного миру і зробити Україну економічно розвинутою європейською державою». – зазначив заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС

у Хмельницькій області

Віктор Чиж

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього