Податківці Хмельниччини з початку року вивели з «тіні» понад 2 тисячі трудових нелегалів
Працівники Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області виявили факти виплати заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового та трудового законодавства на 131-му підприємстві, установі та організації, а також у 73-ох фізичних осіб – підприємців.Податківці Хмельниччини з початку року вивели з «тіні» понад 2 тисячі трудових нелегалів
Працівники Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області виявили факти виплати заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового та трудового законодавства на 131-му підприємстві, установі та організації, а також у 73-ох фізичних осіб – підприємців.
Результатом проведення перевірок цих несумлінних роботодавців стали, зокрема, додаткові податкові нарахування. Так, юридичні особи додатково поповнили місцеву казну на понад 4,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, а також доплатили 340,4 тисячі гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування. Підприємцям донараховано 241,6 тисяч гривень ПДФО та 209 тисяч гривень ЄСВ. На порушників вимог податкового законодавства складені протоколи про адміністративні правопорушення, які направляються для розгляду до суду. На даний час складено 147 таких протоколів.
Також з початку року виявлено 1570 громадян, які не були оформлені їх працедавцями відповідно до вимог чинного трудового законодавства. Оподаткування виплачених їм зарплат «у конвертах» принесло в бюджет ще 74 тисячі гривень, також їм донараховано 98 тисяч гривень ЄСВ.
Ще 649 громадян, які розпочали підприємницьку діяльність, але не поспішали сплачувати податки, залучено до державної реєстрації як суб’єктів підприємницької діяльності, ними додатково сплачено до бюджету 225,2 тисяч гривень податків.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього