Податківці виявили на Хмельниччині 29 сумнівних операцій на суму 200 мільйонів гривеньЗа результатами відстеження державних закупівель суб’єктами господарювання товарів та послуг співробітниками Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області виявлено та внесено до бази даних 29 сумнівних господарських операцій на суму близько 200 мільйонів гривень.Податківці виявили на Хмельниччині 29 сумнівних операцій на суму 200 мільйонів гривеньЗа результатами відстеження державних закупівель суб’єктами господарювання товарів та послуг співробітниками Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області виявлено та внесено до бази даних 29 сумнівних господарських операцій на суму близько 200 мільйонів гривень.
При цьому більше половини викритих кримінальних правопорушень стосуються фактів легалізації доходів, ухилення від сплати податків та розкрадання коштів.
Показово, що проведена аналітична робота «висвітлила» ряд тіньових механізмів та схем застосування новітніх технологій для відмивання «брудних коштів».

Як зазначають провідні фахівці відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, у ході моніторингу інтернет-джерел особлива увага приділяється договорам, укладеним із переможцями державних закупівель з ознаками сумнівності. До прикладу, у поле зору потрапляють випадки, коли вид діяльності не відповідає предмету закупівлі, відсутні матеріальні та трудові ресурси для виконання предмету закупівлі, підприємство є банкрутом, фізична особа – підприємець не має найманих працівників.

Так, на проводиться досудове розслідування стосовно одного з переможців тендерних торгів північного регіону нашого краю, що стосується сфери будівництва. Сума ухилення від сплати податків службовими особами даного товариства з обмеженою відповідальністю становить майже 3 мільйони гривень. До речі, факти свідчать, що дане підприємство дуже далеке від дотримання стандартів щодо якості робіт по реконструкції приміщення лікарні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього