Податківець з Хмельниччини став військовим кореспондентом у зоні АТО
Співробітник сектору комунікацій Державної фіскальної служби Хмельниччини Олександр Севастьянов, призваний до лав Збройних сил України за четвертою хвилею мобілізації у січні цього року, призначений прес-офіцером 44 окремої артилерійської бригади.Податківець з Хмельниччини став військовим кореспондентом у зоні АТО
Співробітник сектору комунікацій Державної фіскальної служби Хмельниччини Олександр Севастьянов, призваний до лав Збройних сил України за четвертою хвилею мобілізації у січні цього року, призначений прес-офіцером 44 окремої артилерійської бригади.
Цю приємну новину капітан ЗСУ Олександр Севастьянов повідомив нам проїздом у місто Тернопіль, де знаходиться на постійній дислокації дане військове з\’єднання. Власне, основні частини артбригади на сьогодні перебувають на буремному Донбасі, захищаючи свободу і незалежність України.
Отож наш співрозмовник пообіцяв і надалі постачати нам інформацію під рубрикою «З війська». А поки коротко поділився враженнями від подій, які довелось пережити, повідомляють на сайті ДФС України в Хмельницькій області.
«Днями побував у Лисичанську, – великому шахтарському місті на Луганщині. Там містяни живуть своїм життям: ходять на роботу, їздить громадський транспорт, у парку гуляють мами з дітьми, але в повітрі все ж відчувається подих війни. Та головне, що люди сприймають нас, як своїх захисників. Тільки почни спілкуватися з молоддю, яка охоче підходить й розпитує про те, звідки ти, як справи на фронті, і бачиш у їхніх очах довіру і надію», – розповідає Олександр.
За словами нашого співрозмовника, саме спілкування з українськими військовими, які до цього були цивільними людьми і працювали на мирних посадах, дуже багато роблять для «українізації» Донбасу. Вже перші хвилини розмови показують, що усі ми – мешканці України, які хочемо бачити її мирною, квітучою, демократичною і цивілізованою. Очевидно, що наші бійці передають тамтешнім людям частинку свого настрою, бойового духу і незламної віри у перемогу.
Важливо, що Олександр з великим оптимізмом розповів про те, що сьогодні Українська армія стала міцною, добре оснащеною і врешті-решт здатною активно протистояти будь-якому ворогу. Колишні випускники Хмельницького вищого артилерійського та інших військових училищ, що знаходились на території України, яких обставини змусили взяти до рук зброю, на високому професійному рівні виконують свою військову справу.
Хоч зараз не стріляють з гармат, бо чітко дотримуються вимог Мінських домовленостей. І все ж для більшого підняття рівня боєготовності в армії потрібно подолати зайву бюрократію і паперову тяганину.
«А ще я відкрив для себе прекрасну природу донецького краю, бо раніше думав, що там суцільні терикони. У степах водиться багато диких тварин, найбільше – фазанів. Донецький фермер, з яким ми встигли подружитися, охоче пригощав нас рибою, яку сам розводить. Сільська бабуся приносила нам молоко від корови і ні за що не хотіла брати грошей. Довелось «розраховуватися» продуктами. Тамтешні діти зустрічають нас з українською символікою і охоче міняють патріотичні малюнки на «згущену». Словом, усім пора зрозуміти, що Донбас – це Україна», – резюмував військовий кореспондент Олександр Севастьянов.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього