Податок на депозити подолян за 4 місяці 2014 року склав 7,685 мільйонів гривень
Саме така сума податку на доходи фізичних осіб, що була нарахована за процентними доходами з депозитів, поточних рахункіх у банках, ощадних сертифікатів та вкладів у кредитних спілках, надійшла до державного бюджету з терен Хмельниччини, починаючи з серпня 2014 року, повідомляє ДФС в Хмельницькій області.Податок на депозити подолян за 4 місяці 2014 року склав 7,685 мільйонів гривень
Саме така сума податку на доходи фізичних осіб, що була нарахована за процентними доходами з депозитів, поточних рахункіх у банках, ощадних сертифікатів та вкладів у кредитних спілках, надійшла до державного бюджету з терен Хмельниччини, починаючи з серпня 2014 року, повідомляє ДФС в Хмельницькій області.
Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо пасивних доходів» набрав чинності 1 серпня 2014 року. За діючим правовим полем вкладникам не потрібно самостійно утримувати та перераховувати до держбюджету суму податку, що підлягає сплаті. Цю функцію виконують виключно податкові агенти – банки та кредитні спілки. Адже банк чи кредитна спілка із нарахованих пасивних доходів самостійно утримує 15 відсотків податку та перераховує його до бюджету. Власне, при цьому не має значення ані сума вкладу (депозиту), ані розмір отриманих відсотків – така ставка діє абсолютно для всіх.
Водночас банки та кредитні спілки не відображають відомості, які дозволяють ідентифікувати платника податків, – тобто банківська таємниця зберігається.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього