Податок на нерухоме майно цього року сплачуватиметься за ставками 2014 року
Фізичні особи в 2015 році будуть сплачувати податок на нерухомість за 2014 рік за ставками, які діяли в 2014 році, – звертають увагу у прес-службі Головного управління ДФС у Хмельницькій області.Податок на нерухоме майно цього року сплачуватиметься за ставками 2014 року
Фізичні особи в 2015 році будуть сплачувати податок на нерухомість за 2014 рік за ставками, які діяли в 2014 році, – звертають увагу у прес-службі Головного управління ДФС у Хмельницькій області.
Сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, котрі володіють квартирою/ квартирами загальною площею більше 120 і будинком/будинками, загальна площа якого перевищує 250 квадратних метрів, різними видами нерухомості загальна площа, яких сумарно перевищує 370 квадратних метрів.
Згідно Закону України від 27 березня 2014 року № 1166 -VII \”Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного заростання в Україні\” об’єктом оподаткування визначено загальну, а не житлову плащу нерухомості. Таким чином, з 1 січня по 31 березня 2014 року податок на нерухоме майно нараховуватиметься на житлову площу, а з 1 квітня – на загальну площу.
Протягом 60 календарних днів з дня отримання повідомлення – рішення від органу ДФС власники нерухомості зобов’язані перерахувати суму податку на вказані у повідомленні реквізити.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього