Подільські архітектори приєднались до всеукраїнського страйкуХмельницька обласна організація Національної спілки архітекторів України виступила за євроінтеграцію.

Як стало відомо, на своєму засіданні архітектори нашого краю підтримали прагнення українців щодо розширення інтеграції з ЄС та вимагають не зупиняти підписання відповідних угод.Подільські архітектори приєднались до всеукраїнського страйкуХмельницька обласна організація Національної спілки архітекторів України виступила за євроінтеграцію.

Як стало відомо, на своєму засіданні архітектори нашого краю підтримали прагнення українців щодо розширення інтеграції з ЄС та вимагають не зупиняти підписання відповідних угод.
Також обласна організація Національної спілки архітекторів закликала поважати право на свободу слова, засудила побиття студентів на майдані Незалежності у Києві та підтримала страйкуючих по усій України.

Окрім того, архітектори прийняли рішення звернутися до своїх колег з інших регіонів, аби ті також виступили на захист страйкарів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього