Подільські енергетики відзначили професійне свято Урочистості з нагоди Дня енергетика відбулись напередодні професійного свята в обласній філармонії. Від імені Хмельницької міської ради працівників енергетичного комплексу Хмельниччини привітав перший заступник міського голови Олександр Вінніков.Подільські енергетики відзначили професійне святоУрочистості з нагоди Дня енергетика відбулись напередодні професійного свята в обласній філармонії. Від імені Хмельницької міської ради працівників енергетичного комплексу Хмельниччини привітав перший заступник міського голови Олександр Вінніков.
«З глибини столітньої відстані, від початку 20-го століття, коли на Поділлі стартувала електроенергетика, і до сьогоднішнього дня ваша праця з року в рік відіграє все більшу і більшу роль у життєзабезпеченні людей»,- наголосив Олександр Федорович, відзначаючи важливість праці енергетиків.
Послуги від Хмельницького РЕМ отримують близько 100 тисяч побутових абонентів та близько 4 тисяч юридичних осіб. У 2013 році побудовано 4 нових трансформаторних підстанції; прокладено більше 2 км. нових повітряних ліній, більше 3 км. кабельних ліній.
Олександр Вінніков нагородив Почесними грамотами з врученням цінних подарунків кращих працівників Хмельницького міського району електричних мереж.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього