Подільські енергетики запровадили реконструкції районних РЕМівНещодавно по області розпочалася масова модернізація об’єктів обслуговування населення.Нещодавно по області розпочалася масова модернізація об’єктів обслуговування населення.

На часі тримає реконструкція 5-ти відділень «Укрпошти», а сервісні центри РЕМів у Чемерівцях, Нетішині та Летичеві вже приймають відвідувачів. На часі будівництво аналогічних споруд у Городку та Ярмолинцях. Віднедавна сучасним дизайном приміщення можуть похвалитися і дунаєвецькі енергетики.

Дунаєвецький РЕМ обслуговує 27 тисяч фізичних осіб та більше тисячі організацій. Реконструкцію сервісного центру розпочали в 2010 році і ось нарешті споживачі та і весь персонал зможуть оцінити переваги модернізованого приміщення.

Директор Дунаєвецького РЕМу каже-заборгованості із проплатою у споживачів немає. Протяжність електричних ліній у Дунаєвецькому районі чимала, проте за будь- якої поломки електрики намагаються усувати недоліки з постачанням електроенергії. Часті аварії на електричних лініях, нарікають споживачі ,трапляються через зношені дерев’яні опори. Проте, як запевняє губернатор ситуація знаходиться в полі зору влади.
Тож, реконструкція сервісних центрів поряд із заміною електроопор зараз, так би мовити, змагаються за пріоритет.

За матеріалами: інтернет-видання “Ексклюзив”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього