Подільські енергетики запровадили реконструкції районних РЕМів

Подільські енергетики запровадили реконструкції районних РЕМівНещодавно по області розпочалася масова модернізація об’єктів обслуговування населення.Нещодавно по області розпочалася масова модернізація об’єктів обслуговування населення.

На часі тримає реконструкція 5-ти відділень «Укрпошти», а сервісні центри РЕМів у Чемерівцях, Нетішині та Летичеві вже приймають відвідувачів. На часі будівництво аналогічних споруд у Городку та Ярмолинцях. Віднедавна сучасним дизайном приміщення можуть похвалитися і дунаєвецькі енергетики.

Дунаєвецький РЕМ обслуговує 27 тисяч фізичних осіб та більше тисячі організацій. Реконструкцію сервісного центру розпочали в 2010 році і ось нарешті споживачі та і весь персонал зможуть оцінити переваги модернізованого приміщення.

Директор Дунаєвецького РЕМу каже-заборгованості із проплатою у споживачів немає. Протяжність електричних ліній у Дунаєвецькому районі чимала, проте за будь- якої поломки електрики намагаються усувати недоліки з постачанням електроенергії. Часті аварії на електричних лініях, нарікають споживачі ,трапляються через зношені дерев’яні опори. Проте, як запевняє губернатор ситуація знаходиться в полі зору влади.
Тож, реконструкція сервісних центрів поряд із заміною електроопор зараз, так би мовити, змагаються за пріоритет.

За матеріалами: інтернет-видання “Ексклюзив”

Залишити відповідь