Подільські фермери збагатили казну на 5 мільйонів 190 тисяч гривень
Відтак скарбниці місцевих громад краю у січні-листопаді 2014 року отримали на 10 відсотків податку більше, ніж прогнозувалосьПодільські фермери збагатили казну на 5 мільйонів 190 тисяч гривень
Відтак скарбниці місцевих громад краю у січні-листопаді 2014 року отримали на 10 відсотків податку більше, ніж прогнозувалось. Про це повідомили в управлінні оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій регіонального представництва Міндоходів у Хмельницькій області.

Наразі на теренах краю налічується майже 1300 платників фіксованого сільськогосподарського податку (ФСП).

У грудні ними сплачено вже 158 тисяч гривень фіксованого сільськогосподарського податку.

Нагадуємо, аби спростити для сільгоспвиробників умови ведення власної справи, у агропромисловому комплексі діє спеціальний режим оподаткування за назвою ФСП. Адже робота у рамках цього режиму наповнення бюджету звільняє аграріїв від необхідності сплати податків на прибуток й землю, зборів за спеціальне використання води та провадження деяких видів підприємницької діяльності, повідомляють на сайті Державної фіскальної служби.

Перерахунок фіксованого сільськогосподарського податку до бюджету необхідно робити щомісяця протягом 30 днів, що настають за останнім днем звітного місяця. Сплата ФСП здійснюється у розмірі третини від суми податку, визначеної на кожний квартал від річної суми.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього