Подільські легкоатлети позмагаються за золото європейських змагань
У складі національної збірної на чемпіонаті Європи в Амстердамі виступить півмарафонець Олександр Матвійчук і стрибунка в довжину Марина Бех.Подільські легкоатлети позмагаються за золото європейських змагань
У складі національної збірної на чемпіонаті Європи в Амстердамі виступить півмарафонець Олександр Матвійчук і стрибунка в довжину Марина Бех. Список спортсменів, таких до столиці Нідерландів поїде 85, виклала на своєму офіційному сайті Федерація легкої атлетки України.

Для хмельницької легкоатлетки Марини Бех європейський старт стане генеральною репетицією напередодні літніх Олімпійських Ігор у Бразилії. Путівку на головні змагання року атлетка здобула на ліцензійному чемпіонаті України в Луцьку.

Там вона стрибнула в довжину на 6 метрів і 93 сантиметри. Аби претендувати на участь в Олімпійських Іграх необхідно було здолати рубіж, менший на 23 сантиметри. А ще, потрапити на цих змаганнях до трійки найкращих. Марина Бех стала чемпіонкою України й встановила особистий рекорд. Загалом, її показник є найкращим в країні а останні декілька років.

«Звичайно налаштовувалася, звичайно хотіла, в першу чергу, виконати олімпійський норматив, – ділиться Марина Бех. – Протягом сезону ми весь час були поряд, та кожного разу не вистачало кількох сантиметрів. Я розуміла, що чемпіонат України – це головний відбір, тому я намагалася максимально на ньому зосередитися, зібрати до купи всі позитивні думки про стрибки аби повністю реалізуватися. Ми були підготовлені, тому для мене цей показник був формальністю».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього