Подільські майстри збудують фортецю з трьох тисяч кексів
Кам\’янець-Подільський – місто, на території якого було поселення ще давніх трипільців.Подільські майстри збудують фортецю з трьох тисяч кексів
Кам\’янець-Подільський – місто, на території якого було поселення ще давніх трипільців. Сьогодні в його пам’ятках історії і архітектури, звичаях, традиціях можна побачити сліди, які залишилися від римлян і давніх предків слов’ян, від литовців, поляків, турків і вірмен. Доторкнутися до історії різних віків, відчути себе героєм усіх епох, скуштувати страви, виготовити сувеніри, послухати поезію і прозу, заспівати пісню чи виконати танець тих народів, які проживали в місті, пропонується в Програмі офіційного відкриття туристичного сезону-2015. Про це повідомляється на сайті Кам\’янець-Подільської міської ради.
25-26 квітня Старе місто стане майданчиком для презентації історичних і культурних перлин, що зростали протягом віків в одному місті України, «квітці на камені» – Кам’янці-Подільському.
Ще ніколи туристичний сезон в Кам’янці-Подільському не відбувався без великого дива! Цього року одне диво буде із солодких подільських намистин. Наші предки звели Стару фортецю із каменю, щоб захистити батьківщину від ворогів. Юні кам’янчани змайструють Нову фортецю розміром 3 на 5 метрів із солодкої здоби, щоб сказати усім: дітям потрібен мир! Нова Солодка Фортеця зможе потрапити на стіл кожного, хто прийде на свято і обов’язково поїде до наших мужніх воїнів-захисників.
Ще одне диво виросте у містечку подільських майстрів. Маючи коріння із давніх традиціях, стовбур із любові до свого народу, гілля із бажання творити прекрасне, плодами на ньому будуть неповторні подільські сувеніри. Як це диво народиться? – побачити зможе кожен, як і кожен зможе відшукати в собі талант творця, пройшовши майстер-класи у Сувенірному містечку.
Вперше на відкриття туристичного сезону екскурсію Кам’янцем-Подільським можна провести подорожуючи електромобілем.
Для туристів, що полюбляють драйв і рух, в Кам’янці-Подільському буде організовано цілий День активного туриста: скелелазіння, ВМХ, воркаут, велопробіги, вело-екскурсій, квести!
І, зрештою, надзвичайна новина: Кам’янець-Подільський єдине місто в історії України, що саме зараз є претендентом на статус Молодіжної столиці Європи 2018 року, беручи участь у конкурсі Європейського молодіжного форуму Ради Європи. Тому молодь міста готує на відкриття туристичного сезону грандіозний флешмоб «У Кам’янця обличчя юне!» і дуже розраховує на підтримку України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього