Подільські регбісти завоювали звання чемпіонів Європи та стали третіми на всеукраїнських змаганнях
Хмельницькі регбісти знову на висоті. Цього разу подоляни в складі національної збірної підійнялись на найвищу сходинку п’єдесталу чемпіонату Європи. І доки юніори боролись за перемогу у Франції, місцева регбійна команда «Хмельницький» підкорювала всеукраїнські вершини. Втім, не так вдало. На першості держави наша команда посіла третю сходинку.Подільські регбісти завоювали звання чемпіонів Європи та стали третіми на всеукраїнських змаганнях
Хмельницькі регбісти знову на висоті. Цього разу подоляни в складі національної збірної підійнялись на найвищу сходинку п’єдесталу чемпіонату Європи. І доки юніори боролись за перемогу у Франції, місцева регбійна команда «Хмельницький» підкорювала всеукраїнські вершини. Втім, не так вдало. На першості держави наша команда посіла третю сходинку.

В новому форматі зустрілись вперше. 9 кращих команд України взяли участь у цьогорічній супер-лізі. За новими стандартами команди грали у трьох підгрупах. Визначивши переможців с поміж себе , кращі три вийшли до півфіналу.

Не залишили жодних шансів на перемогу своїм суперникам юніори. Як повідомив Олександр Мігунов журналістам телеканалу \”Екслюзив\”, на чемпіонаті Європи збірна України здолала команди Сербії , Чехії та Литви. Востаннє у складі національної за перемогу боролись і троє наших земляків Міль, Білик та Гуцалюк.
Завдяки цій перемозі у 2016 році команда України буде виступати у Дивізіоні А, замінивши команду Швеції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього