Подільські січові стрільці готові до оборони
Майже місяць у Кам’янці-Подільському функціонує Легіон Подільських січових стрільцівПодільські січові стрільці готові до оборони
Майже місяць у Кам’янці-Подільському функціонує Легіон Подільських січових стрільців.
Днями працівники міської ради в тренувальному таборі легіону пройшли базову військову підготовку. За словами заступника міського голови Василя Сукача, чиновники всіх рівнів мають бути готові до різних подій надзвичайного характеру, повідомляють на сайті Кам’янець-Подільської міської ради.
На теоретичних та практичних заняттях держслужбовці освоїли основні принципи поводження з різною зброєю: автоматом Калашникова АК-74, протитанковими РПГ-18, пройшли курс тактичної оборони та штурму в групах. Основним завданням тренувань стало вивчення основ протидії диверсійним групам, формування партизанських груп та оборони міста.
Подільські січові стрільці готові до оборони
Із забезпеченням засобів для тренування допоміг міський голова Михайло Сімашкевич. Він передав коменданту Легіону каску, тубус від РПГ-18, 2 макети масогабаритних автомати АК-74, бронежилет.
Легіон Подільських січових стрільців створено з метою навчання формування партизанських груп, підготовки населення до можливої воєнної агресії та підвищення освіченості жителів міста щодо того, як діяти в разі війни.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього