Подільські спортсмени знову серед перших
З 1 по 4 червня в м. Кіровоград пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів «Інваспорт» з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.Подільські спортсмени знову серед перших
З 1 по 4 червня в м. Кіровоград пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів «Інваспорт» з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.
Честь нашої області захищали спортсмени К-ПНУ ім. І. Огієнка, планово-економічного технікуму та школи-інтернату з вадами зору.
Студенти планово-економічного технікуму на дистанції 400 м. вибороли І місце – Назар Шульга, (виконав норматив Майстра спорту) та ІІІ місця – Дмитро Батура (виконав норматив КМС) і Тарас Охремов.
Студенти К-ПНУ ім.. І. Огієнка посіли перші місця: Леся Чорна (штовхання ядра на стільці, метання диска на стільці) та Максим Оліх (штовхання ядра на стільці)
Петро Тесленко, учень школи-інтернату з вадами зору, посів І місце.
Юрій Царук в штовханні ядра посів ІІІ місце та виконав норматив МС.
До змагань спортсменів готували Василь Кравець та Юрій Царук.
Спортсмен Юрій Царук висловлює подяку своїм тренерам Миколі Ковальчуку та Віктору Семеновичу.
Подільські спортсмени знову серед перших
З 4 по 7 червня в м. Біла Церква пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед спортсменів «Інваспорт». Честь області захищали спортсмени багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, які вдало виступили та посіли призові місця. Перемогу у своїх вагових категоріях здобули Віталій Заєць, Михайло Вовкович та Роман Корчевський. IV місце посіли Іван Матковський та Ярослав Гриневич. Спортсмени та тренера вдячні Михайлу Насадкову за допомогу у виїзді на змагання.
До змагань спортсменів готували Ігор Семаньків та Василь Пасенко.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення