Подільські вівці поповнили стайні білоруських фермерів
У січні поточного року аграрії та птахофабрики Хмельниччини відправили за кордон власної продукції на суму майже 30 мільйонів гривень.Подільські вівці поповнили стайні білоруських фермерів
У січні поточного року аграрії та птахофабрики Хмельниччини відправили за кордон власної продукції на суму майже 30 мільйонів гривень.

Так, подільські фермерські господарства продали своїм білоруським колегам чистопородні вівці породи «Лакаюне» на суму понад 180 тисяч гривень.

Також іноземним контрагентам експортовано понад 800 тисяч кілограм курячих яєць на загальну суму понад 29 мільйонів гривень.

Основними покупцями зазначеного товару були країни Африки, Ірак, ОАЕ, Сирія, Молдова.

У свою чергу птахофабрики області поповнилися курми з Чехії.

Загальна сума ввезених пернатих склала понад один мільйон гривень, а державна казна при цьому збагатилася понад 200 тисячами гривень митних платежів.

Нагадуємо, що завдяки обов’язковому ветеринарно-санітарному контролю при перетині кордону «чотирилапими й крилатими мандрівниками», а також новітнім технологіям вирощування тварин у фермерських господарствах Хмельниччини, подільські споживчі мають змогу отримати високоякісну та безпечну продукцію.

Порядок ввезення на митну територію України живих тварин затверджено постановою КМУ від 05.10.2011 р. No 1031 « Деякі питання здійснення державного контролю товарів, що переміщуються через митний кордон України».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього