Cправжнє свято із піснями та танцями для бійців, які перебувають на реабілітації у відомчому санаторії УМВС в Сатанові, влаштували волонтери із Подільської мистецької сотні

«Подільська мистецька сотня» піснями та танцями проводила реабілітацію для бійцівCправжнє свято із піснями та танцями для бійців, які перебувають на реабілітації у відомчому санаторії УМВС в Сатанові, влаштували волонтери із Подільської мистецької сотні.

«Подільська мистецька сотня» піснями та танцями проводила реабілітацію для бійців
Начальник УМВС України в Хмельницькій області Олександр Розізнаний виступив з ініціативою запровадження на базі відомчого санаторію УМВС двотижневих реабілітаційних курсів для поранених правоохоронців, які постраждали в ході проведення антитерористичної операції.

На сьогодні у центрі проходить реабілітацію 12 працівників міліції, більшість з яких — із Івано-Франківської області.

— Усі бійці знаходяться тут безкоштовно, вони відпочивають, з ними працюють психологи. Загалом ми робимо усе можливе, щоб вони могли повернутися до повноцінного життя, — зазначає Олександр Розізнаний.

І справді, навіть неозброєним оком видно, що хлопці ідуть на поправку. І їхні страшні розповіді про обстріли та полон видаються чимось нереальним. Але це правда, гірка правда. Те, що їм вдалося вийти з-під Іловайська, всі як один називають другим народженням. Вони були поранені, пройшли госпіталі, проте зараз життя налагоджується і найближчим часом хлопці знову стануть у стрій.

У тому, що поранені бійці так швидко ідуть на поправку, чимала заслуга і керівництва УМВС та персоналу закладу, а про волонтерів годі й говорити — навідують бійців чи не щодня, запрошують їх на зустрічі зі школярами, проводять екскурсії, привозять їм усіляку смакоту.

А цього разу на хлопців чекав музичний подарунок від Подільської мистецької сотні.

— Ми приїхали сюди, щоб підняти бойовий дух хлопцям, щоб вони відчули людське тепло і зрозуміли, що боролися не за якусь абстрактну ідею, а за нас з вами, за українців, — говорить один із організаторів акції, соліст оркестру УМВС України в Хмельницькій області Віктор Шайда.

«Подільська мистецька сотня» піснями та танцями проводила реабілітацію для бійців
«Подільська мистецька сотня» піснями та танцями проводила реабілітацію для бійців

Відверта розмова, щирі слова підтримки, душевні мелодії і добре відомі усім пісні таки зробили свою справу. Уже за кілька хвилин після початку концерту бійці почали посміхатися, плескати в долоні, а згодом і взагалі пішли в танок. Ключик до суворих сердець вдалося знайти чудовій співачці із Старокостянтинова Марині Українець, чоловік якої також уже кілька місяців воює у зоні проведення АТО.

Крім того, артисти передали вітання хлопцям від діток, які намалювали яскраві патріотичні малюнки та написали найщиріші побажання.

Для цих бійців двотижневий реабілітаційний курс уже закінчується, а персонал реабілітаційного центру готується прийняти нових героїв.

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому продовжать прикрашати стіни будинків муралами

У Хмельницькому продовжать реалізацію програми «Мальоване місто». Хоча