Подільське згущене молоко, сири усіх видів, масло та сухе знежирене молоко купують у 20 країнах світу У минулому році підприємницька спільнота Хмельниччини поставила за кордон понад 3 тисячі тонн молочної продукції. При цьому працівниками Хмельницької митниці Міндоходів оформлено 196 митних декларацій в режимі «експорт».У минулому році підприємницька спільнота Хмельниччини поставила за кордон понад 3 тисячі тонн молочної продукції. При цьому працівниками Хмельницької митниці Міндоходів оформлено 196 митних декларацій в режимі «експорт».

Попитом у світової спільноти користується згущене молоко, сири усіх видів, масло та сухе знежирене молоко.

Подільським згущеним молоком смакують у Вірменії, Узбекистані, Ізраїлі та, навіть, у далекій Панамі й США..

Сири різних видів з терен Хмельниччині стали популярними у Росії, Молдові та Азербайджані.

Наше сухе знежирене молоко користується попитом на ринках Молдови, Азербайджану, Грузії, Лівану, Нігерії, Туркменістану та Об’єднаних Арабських Еміратів.

«Підвищення якості митного сервісу, спрощення адміністративних процедур та їх масштабна електронізація призвели до скорочення витрат часу бізнес-спільнотою краю на проходження економічного кордону. Завдяки застосуванню новітніх IT-технологій, діалог митниці регіону з підприємницькою громадою став прозорим та швидким. У свою чергу це є суттєвим чинником для успішного ведення міжнародної торгівлі виробниками Хмельниччини», – зазначає начальник Хмельницької митниці Мін доходів Олексій Бочко

За матеріалами: Територіальних органів Міндоходів в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього