Подільських аграріїв попросили зачекати
Кілька тисяч сільгоспвиробників і фермерів, які зібрались на Майдані, підтримали звернення до вищих органів влади з вимогою захистити їх від фактично рейдерського захоплення землі, а ще, і це не менш важливо, зберегти спец режим ПДВ для сільськогосподарської галузі.Подільських аграріїв попросили зачекати
Фермери й агровиробники з усієї області, як повідомляла Подільська.info, з’їхались сьогодні на головний Майдан Хмельниччини, аби завадити великій земельній афері.
Кілька тисяч сільгоспвиробників і фермерів, які зібрались на Майдані, підтримали звернення до вищих органів влади з вимогою захистити їх від фактично рейдерського захоплення землі, а ще, і це не менш важливо, зберегти спец режим ПДВ для сільськогосподарської галузі. Але намагання аграріїв спрацювати на випередження не розділили в обласній раді. Очікувано запротестували 19 депутатів від «За конкретних справ». Голова ради М. Загородний наполіг на ретельнішому вивченні питання у робочій групі до наступної сесії. Його підтримала більшість у сесійній залі, попри наполягання аграріїв прийняти рішення вже і тепер.
– Уже наступного тижня у Верховній раді будуть розглядати бюджет, в якому прописано скасування спец режиму ПДВ для сільського господарства. А це, фактично, вирок для галузі, – наголошує депутат облради від Аграрної партії України Сергій Іващук. – Тож не можна гаяти і дня.
– Ми очікували розуміння депутатів, каже голова обласної Асоціації фермерів Анатолій Мендрик. – Усі вірили, що ті, кого ми щойно обрали, розділять наші проблеми, наш біль і підтримають наше звернення. Тисячі, які прийшли до ради, розчаровані. Але ми не здаємось. Свою правду відстоїмо!
Наступна сесія обласної ради скликається через два тижні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього