Подільських освітян змушують іти у відпустку за власний рахунокУ Полонському районі вчителі скаржаться, що їх змушують писати заяви на відпустку за власний рахунок. Як пише gazeta.ua, у районному управлінні освіти цю інформацію підтвердили лише частково. Кажуть, що вчителі заяви пишуть добровільно.Подільських освітян змушують іти у відпустку за власний рахунок У Полонському районі вчителі скаржаться, що їх змушують писати заяви на відпустку за власний рахунок.

Як пише gazeta.ua, у районному управлінні освіти цю інформацію підтвердили лише частково. Кажуть, що вчителі заяви пишуть добровільно.

“У районі оголошено карантин. Головний санітарний лікар сусіднього Шепетівського району, котрому підпорядковуємося і ми, оголосив карантин через гострі респіраторно-вірусні інфекції. Дійсно, частина вчителів написала заяви на відпустки без збереження зарплати”, – сказав методист методичного кабінету відділу освіти Полонської райдержадміністрації Ольга Салюк.

Щоправда, як запевнив заступник начальника відділу освіти Полонської райдержадміністрації Віталій Світарський, жодного тиску на вчителів не чинилося.
“Пишуть за бажанням. Ніхто ні на кого не тисне. Я не володію інформацією наскільки це масово”, – запевнив чиновник.
Попередньо карантин триватиме з 25 листопада до 1 грудня. Під час карантину дошкільні навчальні заклади також мали б бути закритими.

Однак відвідування дитсадочків залишили на розгляд голів сільрад. Місцеве керівництво садочків не закрило.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього