Подільським медом ласують німці та полякиУ грудні вже понад півсотні підприємств Поділля поставили власну продукцію своїм міжнародним бізнес-партнерам.

При цьому Хмельницькою митницею Міндоходів оформлено 307 митних декларацій у режимі експорт, з яких лише три надійшли до органів доходів і зборів на «папері». Наразі головним покупцями товарів з Хмельниччини є компанії з Російської Федерації.Подільським медом ласують німці та полякиУ грудні вже понад півсотні підприємств Поділля поставили власну продукцію своїм міжнародним бізнес-партнерам.

При цьому Хмельницькою митницею Міндоходів оформлено 307 митних декларацій у режимі експорт, з яких лише три надійшли до органів доходів і зборів на «папері». Наразі головним покупцями товарів з Хмельниччини є компанії з Російської Федерації.
Найвагомішими статтями експорту до Росії є: трансформатори, щебінь гранітний, килимові вироби та сантехніка. Подільським медом ласують у Німеччині і Польщі. Наші ж лісоматеріали світові торгівельні шляхи спрямували до Румунії, Словаччини, Австрії та, навіть, Китаю. На ринках Білорусі, Молдови й Казахстану цінують подільське килимове покриття. До того ж у Молдові популярністю користуються преформи ПЕТ та пакувальна плівка з терен Хмельниччини. Продукція ж подільських кравчинь до вподоби білорусам та молдованам. Основними експортерами власної продукції краю є публічне акціонерне товариство «Укрелектроапарат», ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор», ДП «Новатор», «ТОВ «Волочиськ-Агро», ТОВ «Бартнік», ТОВ «Модуль-Україна», товариство з обмеженою відповідальністю «КАРАТ».
«Завдяки спрощенню митних процедур органи доходів і зборів Хмельниччини створюють сприятливі умови для підприємницької й зовнішньоекономічної діяльності і таким чином сприяють збільшенню обсягів світової торгівлі. Законодавчі та сервісні ініціативи Міндоходів працюють в інтересах бізнесу й громадськості. Так, електронізація призвела до зростання числа декларацій в режимі експорт у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 14 відсотків. При цьому витрати часу на їх оформлення складають лише 37 хвилин», – зазначає перший заступник начальника Хмельницької митниці Міндоходів Михайло Кацан.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього