Подільським соняшником смакують у Македонії, а медом - у ВеликобританіїПідприємці Поділля експортували за кордон товарів на суму 309 мільйонів доларів США.

Серед товарів, які цікавлять іноземців, основними є трансформатори, санітарно-технічні вироби з фарфору, радіонавігаційна апаратура, набори меблів із дерева, продукти харчування, зернові культури та подільська деревина.Подільським соняшником смакують у Македонії, а медом - у ВеликобританіїПідприємці Поділля експортували за кордон товарів на суму 309 мільйонів доларів США.

Серед товарів, які цікавлять іноземців, основними є трансформатори, санітарно-технічні вироби з фарфору, радіонавігаційна апаратура, набори меблів із дерева, продукти харчування, зернові культури та подільська деревина.
Лідером експорту товарів з Хмельниччини залишається сусідня Російська Федерація, на терени якої підприємці Поділля здебільшого вивозили молочну продукцію, зернові культури, деревину, килимове покриття та газові лічильники.

Подільським медом смакують у Великобританії, Китаї, Німеччині; яйця курячі поповнили ринки Іраку та Анголи, Молдови та Ліберії; обліпиха та чорниця – Чехії та Швеції. Горох «прямував» до Литви, Грузії, Естонії та Великобританії; квасоля – до Болгарії; гречка – до Фінляндії, Азербайджану. Насіння соняшника полюбляють у Словаччині та Македонії. Білоруси купували у подільських бізнесменів дитячий одяг та вироби з пластмаси, а лісоматеріали – Молдова, Польща, Болгарія, Італія та Греція.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього