Подільський аграрно-технічний університет отримав понад півмільйона збитківПід час ревізії Подільського аграрно-технічного університету та його структурних підрозділів фахівці Держфінінспекції в Хмельницькій області виявили низку фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів.Під час ревізії Подільського аграрно-технічного університету та його структурних підрозділів фахівці Держфінінспекції в Хмельницькій області виявили низку фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів.

Як повідомляє прес-служба обласної Держфінінспекції, через те, що студенти не сплачували за проживання у гуртожитках, університет та його структурний підрозділ – Шепетівський технікум – недоотримали 170 тис. грн.

Викладачам та адміністративним працівникам університету, Шепетівського та Новоушицького технікумів, Кам’янець-Подільського коледжу зайво виплатили зарплати на загальну суму 146 тис. грн.

Окрім того, Шепетівський технікум недоотримав 271 тис. грн за підготовку фахівців.

За допущені фінансові порушення до університету та його структурних підрозділів застосовані фінансові санкції, а на посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення.

За матеріалами: Незалежного громадського порталу

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього