Подільський боксер виступить на Всеукраїнському турнірі
7 червня у Кіровограді стартував Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків пам’яті Заслуженого тренера України Віктора Павловича Звєрєва.Подільський боксер виступить на Всеукраїнському турнірі
7 червня у Кіровограді стартував Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків пам’яті Заслуженого тренера України Віктора Павловича Звєрєва.
На змагання прибули команди з 15 областей України – Хмельницької, Харківської, Вінницької, Київської, Полтавської, Черкаської, Запорізької, Донецької, Кіровоградської, Дніпропетровської та інш.

Учасниками турніру стали хлопці до 22 років різної вагової категорії (від 49 кг. – до +91 кг.). Серед них – 32 майстри спорту і два майстри спорту міжнародного класу.

Серед інших, за перемогу буде змагатися представник спортклубу «Епіцентр» Степан Грекул (81 кг.), що представляє міста Хмельницький та Чернівці.

Турнір проходитиме в декілька етапів протягом п’яти днів. Фінальні поєдинки, нагородження переможців та урочисте закриття турніру відбудеться 11 червня, повідомляє прес-центр Хмельницької обласної федерації боксу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього